fbpx

FizyoDerm Sağlıklı Yaşam ve GTOS Terapi Merkezi

GTOS TERAPİ BATMAN

FizyoDerm Sağlıklı Yaşam Merkezinde sunduğumuz hizmetlerle birlikte GTOS Terapi Protokolünü kombine olarak uygulayarak başarı ve memnuniyet oranımızı %100 seviyelerine çıkarıyoruz.

Ağrısız Yaşam

GTOS Terapi sistemi, fizyoterapist eşliğinde, özgün patentli bir cihazla ve deri altına girmeden uygulanan bir manuel tekniktir. Ameliyat, iğne, ilaç, ışın, elektrik vb. kullanmadığı için bir masajdan bile daha az risk taşımaktadır. Bu sebeble birkaç kez ameliyat geçirmiş kronik vakalardan, ambulansla taşınacak kadar ağır akut vakalara, tansiyon, şeker hastası yaşlıdan 9 aylık hamile bayanlara kadar herkese uygulanabilmektedir.

Fizyoderm

Son dönemlerde Türkiye genelinde yaygın olarak kullanılan ve bel, boyun, kalça vb. ağrılarından muzdarip olan onbinlerce kişiye ağrısız yaşam sunan GTOS Terapi Cihazını bir ilk yaparak Batman’a getiren Fizyoderm Sağıklı Yaşam Merkezi sunduğu hizmetlerle birlikte GTOS Terapi Protokolünü kombine olarak uygulayarak başarı ve memnuniyet oranımızı %100 seviyelerine çıkarıyor.

GTOS Terapi Nedir?

GTOS Terapi, tüm yumuşak dokuda oluşan, akut (ani ve şiddetli) veya kronik (yerleşmiş, sürekli), şiddetli ağrı, his, güç kaybı ve hareket kısıtlamalarına neden olan ağrı ve spazmları anında ve kalıcı olarak çözen neuromuscular bir teşhis ve tedavi yöntemidir.

Ağrısız Yaşam 100%
Konum 95%
Osteopati 80%

WHAT CLIENT'S SAY

X